Avcılar, çalışanların bir işletmenin en önemli bileşeni olduğuna inanır. Başarıyı belirleyen en önemli faktör insandır bilinci ile güven ve saygıya dayalı bir kurum kültürü oluşturmuştur.

Avcılar çalışanlarını her zaman daha ileri gitmeye, daha fazla öğrenmeye ve potansiyellerini geliştirmeye teşvik eder. Müşterilerine en iyi insan kaynakları yönetimi ile çözümler sunar. Bu amaçla da eğitime ve gelişmeye yönelik insan kaynakları projelerine yatırımlar yapar.

İnsan kaynakları yönetimindeki önceliği “insani ve bilgi birikimleri” yüksek kişilerle çalışmaktır.

Avcılar İle Çalışmak İçin 7 Önemli Neden?

1. Gelecek Odaklı İş Anlayışı

Avcılar, yaptığı her projede ekonomiyi ve sektörü geliştirmek hedefiyle hareket eder. Yeni teknolojilerin adapte edilmesi, değişimi yönlendiren araçların araştırılması ve geliştirmesine liderlik eder. Hedefi, çalışanlarıyla birlikte daha güvenli ve sürdürülebilir bir gelecek yaratmaktır.

2. Eğitim ve Gelişim Fırsatları

Avcılar, her zaman geleceği inşa ettiğinin bilinciyle hareket etmiştir. Bu amaçla da çalışanlarını eğitmenin işini ileri götürmedeki tek yol olduğunun bilincindedir. Çalışanlarını eğitmek ve geliştirmek için kapsamlı planlar hazırlar. Onların doğru kariyer yollarında ilerlemelerine yardımcı olacak “doğru eğitime” sahip olmalarını sağlar.

3. Gençlere Yatırım Yapar

Avcılar, üniversiteler ile birlikte çalışarak, sektörde çalışmak isteyen gençlere ilham kaynağı olmak için çalışır. Yeni fırsatlar sağlar ve mesleki rehberlikler sunar. Avcılar, öğrencilerin bilinçli kariyer seçimleri yapmalarına yardımcı olur.

4. Sektörün gelişmesi İçin Çalışır

Avcılar, hem kişilerin yeteneklerini geliştirmek hem de sektörün gelecekte karşılaşacağı zorluklarda karlı ve sürdürülebilir bir şekilde ayakta kalmasında yardımcı olacak becerilerin geliştirilmesini sağlar. Ülkemizin en büyük projelerinin bir parçası olarak, hayatı destekleyen hizmetler ve yapılarla şimdiye ve geleceğe damgasını vurur.

5. Ayrımcılık Yapmaz, Herkese Eşit Fırsatlar Sunar

Avcılar, insan kaynakları seçiminde yetenek temelli seçimler yapar. Bunu da din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmadan gerçekleştirir.

6. İyi Bir Gelecek Yaratmak İçin Çalışır

Sürdürülebilir ve yenilikçi projeler ile sürekli kendini, çalışanlarını ve paydaşlarını geliştirmek için çalışır. Kaliteli şekilde ileri doğru hareket etmek için insan kaynaklarına yatırımlar yapar.

7. Büyük Projelerde Büyük Tecrübeler Kullanır

Avcılar, uzmanlığını dünya standartlarında büyük ve ikonik projeler geliştirmek ve yapmak için kullanır. Topluma katkı sağlayan yapılarla fark yaratır. Avcılar çalışanları ile bir bütün olarak hareket eder. Hep birlikte sektörü geleceğini şekillendirmek için çalışır. Avcılar ile çalışmak, size yeteneklerini geliştirme fırsatı sunacaktır. Avcılar bünyesinde gelişiminiz için en iyi desteği, eğitimi ve fırsatı elde ederek sürekli yetenek ve deneyimlerinizi arttırırsınız. Gelecek Avcılar ile şekilleniyor.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu lütfen eksiksiz doldurunuz..

CV: