Kurumsal

BÜYÜK PROJELER, BÜYÜK TECRÜBE İSTER...

Avcılar olarak, 1989 yılından bu yana geçmiş ve geleceği bireylerin hayatlarını iyileştirecek çözümler ile buluşturuyor, toplumun ve Türkiye ekonomisinin büyümesini sağlayan önemli projelerde yer almaya devam ediyoruz. 32. yılımıza dek inşa ettiğimiz dev projelerimiz ile elde ettiğimiz deneyimleri, yeni bilgilerle harmanlayarak “Büyük Projeler Büyük Tecrübe İster” mottosunu benimsemeye devam ediyoruz.

Yeni yaşam alanları inşa ettiğimiz her bir projemizde kazandığımız başarı ve deneyim, bir sonraki projemizde daha iyisini yapmamızı sağlayan yapı taşlarımızı oluşturmaktadır. Avcılar olarak biz, bugüne dek yaptığımız ve geleceğe bir iz bırakmak amacı ile yapacağımız tüm projelerde doğru bilgi, kaynak ve teknolojilerden yararlanarak sürdürülebilir ortamlar oluşturma hedefimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Biz bugün, Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi inşaat firmalarından biri olarak inşa ettiğimiz tüm projelerde “hayatı destekleme” ve “daha ileriye ulaşma” unsurlarıyla adımlarımızı atıyoruz. İzmir’in çehresini değiştiren dev projelerimiz ile ise her zaman daha iyiyi inşa etme ve herkes için güzel bir “gelecek yaratma” hedefi ile başarı yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Bizim özümüz, inandığımız değerlerden gelmektedir. Bu değerlerimizi paydaşlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birleştirmek ise en önemli gayemizdir.

Hakkımızda

Avcılar ailesi olarak, 1989 yılından bu yana faaliyetlerimizde sürekli gelişim ve modernizm felsefelerini benimseyerek İzmir’in en değerli bölgelerinde hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana yeniliklere uyum sağlayarak en iyisine ulaşmayı hedefliyoruz. Dünden bugüne inşaat sektöründe edindiğimiz bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz ile sektörün en iyileri arasında yer alıyor, trendleri belirliyoruz. 32 yıllık birikimimiz ile birincil gayemiz ise müşterilerimizin memnuniyetidir.

Müşterilerimize, sadece iyi ve sağlam yapıyla inşaa edilmiş bir ev değil, kaliteli ve değerli yaşam sürebilecekleri alanlar ve karlı yatırım fırsatları sunuyoruz. Bugün, yalnızca yurt içi yatırımcılarını değil, yurt dışından da binlerce yatırımcıyı projelerimize dahil etmeyi başarıyoruz. Son olarak diyoruz ki, 32 yıllık geçmişimizle gelen deneyim, GÜVENDİR. Mutlu yuvalarında gönül rahatlığıyla yaşayan her aile, HUZURDUR. Her defasında daha da farklılaştığımız mimarimiz, MODERNDİR. Avcılar’a güven, Avcılar’da huzur bul. Avcılar, Modernizm’in Mimarı’dır!

Müşteri Memnuniyeti Anlayışımız

Avcılar olarak projelerimizin boyutuna ve zorluğuna bakmadan müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların beklentilerini karşılamak için çabalarız. Bu noktada, müşterilerimiz ile işbirliği içerisinde onlara özel çözümler geliştiririz. Projelerimiz için zamanında teslim, kaliteli iş, en üst düzey güvenlik ve sürdürülebilir sonuçlar için en iyi uzmanlar ve kaynakların optimum şekilde kullanılmasını sağlarız. Bizim için müşteri memnuniyeti ise her zaman birinci önceliktir.

Yeniliğe Açıklık

Biz, her türlü yeniliğe açık fikirlilikle yaklaşırız. Gelişen teknolojiyi projelerimizi sürekli ileriye götürecek itici bir güç olarak kullanırız. Bu düşünce ile projelerimizi, iş süreçlerimizi ve çalışanlarımızı geliştirmek için büyük yatırımlar yaparız.

Mükemmel İş Anlayışı

Kurulduğumuz günden bu yana, inşa ettiğimiz her projede en yüksek performansı ve başarıyı elde etmek için çalışırız. Amacımız ise, inşaat sektöründe her zaman ileri doğru gitmek, hem ulusal hem de uluslararası piyasadaki büyük rakiplerimiz ile rekabet etmektir.

Güven Odaklılık

Biz, tüm faaliyetlerimizde çevreye ve insana karşı sorumlu olduğumuzun bilinci ile hareket ederiz. Projelerimizin her aşamasında ise iş güvenliğine çok büyük bir önem veririz. Faaliyetlerimize dahil olan ya da faaliyetlerimizden etkilenen her canlının güvenliği bizim için büyük bir önem taşır. Modernizm, bizim için her şeydir! Geleneksel inşaat yöntemleri ve uygulamalarının modernleştirilmesi, insan ve çevreye olumsuz etkilerin azaltılması için sürdürülebilir çözümler geliştiririz.

Tanıtım Videomuz

Satış Ofisimizde Sıradan Bir Gün